Praktikanti varēs piedalīties zinātniskās pētniecības programmās divu gadu garumā. Tiem, kas vēlas saņemt stipendiju elementādaļiņu fizikas jomā, ir nepieciešams doktora grāds. Pārējās jomās var kandidēt visi tie, kas ir noslēguši jebkura veida augstskolas studijas tehnoloģiju vai lietišķajās zinātnēs. Praksē ir integrēta iniciatīva “Graduate Engineering Training”, kas domāta jaunajiem inženieriem profesionālās pieredzes meklējumos.
Organizācija ir iesistījusies Eiropas Komisijas “Marie Curie” akcijā, kuras mērķis ir stimulēt karjeras attīstību un mobilitāti. Tā piedāvā triju gadu stipendijas jau pieredzējušiem profesionāļiem, kuras ietvaros viņi Eiropas Kodolpētījumu organizācijā varēs pavadīt vienu gadu.
Izvēlētie kandidāti saņems ikmēneša stipendiju, viņiem būs tiesības uz 2,5 apmaksātām brīvdienām mēnesī, viņi saņems arī apdrošināšanu, ceļojuma izdevumu apmaksu gan sev, gan ģimenes locekļiem, kā arī, ja tas būs nepieciešams, palīdzību dzīvesvietas apmaksai.
Šogad Eiropas Kodolpētījumu organizācija piedāvā pilotprojektu “Post Career Break Fellowship” tiem, kuri dažādu iemeslu dēļ ir pametuši karjeru, bet tagad vēlas to atjaunot. Arī šim projektam pietiekšanās turpināsies līdz 7.septembrim.
Papildu informācija mājaslapā: https://jobs.web.cern.ch/content/working-cern
Piesakies jaunumiem e-pastā!